KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12806123
nr 1280 6123
Eduardo Navone
(1844-1912), Italien
Akvarell, Musicerande sällskap. Signerad, Motivet: 70x43 cm
Eduardo Navone, italiensk konstnär född 1844, död 1912.
måndag 7 oktober 2019
kl 19:32:53